infolinia: (61) 610 17 53
Do serwisu została dodana opcja generowania .PDF lub .EXCEL, tylko dla produktów z WŁASNEGO IMPORTU (nie będą wyświetlać się oferty pochodzące od innych dostawców). W tym celu przed wygenerowaniem oferty, należy kliknąć odpowiedni checkbox:

Uśmiech dziecka jest dla nas najważniejszy.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tym którzy potrzebują tego najbardziej.

 

Z przyjemnością informujemy również, że dla Klientów spoza terenu Polski wprowadziliśmy pełną możliwość zwrotu VAT bezpośrednio w naszej firmie.

Procedura uprościliśmy tak, żeby Klienci mieli jak najmniej pracy związanej ze zwrotem VAT.

Dla Klienta przygotowujemy komplet wszystkich dokumentów niezbędnych do odzyskania VAT-u. Po ostęplowaniu na granicy, wystarczy je lub oddać przy następnej okazji. Zwrot otrzymują Państwo w gotówce u nas na miejscu lub przelewem jeżeli dokumenty odsyłacie pocztą.

Nie pobieramy żadnej prowizji ani opłat za zwrot VAT. Otrzymują go Państwo w pełnej wysokości.

- Aby ułatwić Państwu wybór wprowadziliśmy  prezentacje produktów w 3D. Wszystkie produkty oznaczone tym znakiem   można zbliżać i obracać o 360st.


Dodatkowo w szczegółach produktu, który ma widok 3D, umieściliśmy duży znacznik:

Miło nam poinformować, że w dniu 13/02/2013 nasza firma otrzymała certyfikat "Standardy Obsługi Klienta".

 


Aby ułatwić Państwu wybór wprowadzamy filmowe prezentacje naszych produktów w serwisie Kliknij TUTAJ żeby zobaczyć prezentację naszych produktów. Cały czas dodajemy nowe.

Dodatkowo jeżeli wejdziesz w szczegóły konkretnego produktu, na jego stronie będziesz mógł zobaczyć filmik.

Filmy wideo pokazują więcej szczegółów, możesz dodatkowo przekonać się które elementy danego produktu są ruchome, jakie wydają dźwięki lub czy wyposażone są w elementy świetlne.

Mamy nadzieję, że taka prezentacja ułatwi Ci wybór konkretnych modeli, a to przełoży się na większe zadowolenie Twoje i Twoich Klientów!!

Dla Klientów, którzy zamówienia wolą składać w tej formie, niż przez     nasz system malis.pl (który jest mimo wszystko wg. mnie wygodniejszy do     zamawiania).

Możesz wygenerować plik excela z dowolną grupą produktów i przesłać do nas.


Pojawia się jako nowa pozycja w menu, poniżej oferty PDF.

Dla Klientów dla których nasza "kompaktowa" ma za małe zdjęcia.


W tym formacie na pewno widać więcej, ale należy pamiętać że oferta     będzie miała ok. 4x więcej stron niż wersja standardowa. Na jednej     stronie mieści się 6 produktów.

W miejscu gdzie generuje się ofertę PDF, pojawia się dodatkowy wybór     Male zdjęcia lub duże zdjęcia.

Od 08-03-2012 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna  Firma i udostępniamy szereg           informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie  naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane  o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Kolejne usprawnienie na naszej stronie malis.pl.

Wszystkie produkty, które na nowo zamawiamy dla łatwego znalezienia oznaczone są znaczkiem "NOWOŚĆ"