infolinia: (61) 610 17 53

Malis sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Wysogotowie informuje, że zabawka: stonoga do ciągnięcia na sznurku NO. QF366-042, kod EAN: 5901924219361, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek (Dz.U. z 2019 r., poz. 1816), z uwagi na odłączenie się w trakcie badania elementu mieszczącego się całkowicie w cylindrze do badania małych części (czułki małej gąsienicy) oraz zawyżoną długość linki przymocowanej do wyrobu, stwarzającą możliwość zaplątania, co stwarza ryzyko zadławienia się przez dziecko i uduszenia, a także stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia. Ogłoszenie publikuje się w związku z postępowaniem, prowadzonym przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Do serwisu została dodana opcja generowania .PDF lub .EXCEL, tylko dla produktów z WŁASNEGO IMPORTU (nie będą wyświetlać się oferty pochodzące od innych dostawców). W tym celu przed wygenerowaniem oferty, należy kliknąć odpowiedni checkbox:
Regulamin

1) Hurtownię internetową malis.pl prowadzi:

Malis Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Heleny Szafran 10
60-693 Poznań
tel. 61 / 610 17 53,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy:
* dział handlowy pn-pt 8:00-16:00
NIP: 781-198-30-47

nr konta bankowego:

USD: 92 2490 0005 0000 4600 9897 4660
EUR: 62 2490 0005 0000 4600 9653 9724
PLN: 96 2490 0005 0000 4500 3668 1140

ALIOR Bank - BIC/SWIFT ALBPPLPW


2) Rozpoczęcie współpracy i aktywacja konta.

Aby otrzymać dostęp do naszej oferty oraz warunków współpracy prosimy o założenie konta na naszej stronie malis.pl albo przesłanie zapytania mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 607 246 013 w godz. 8:00-16:00(pon.-pt.).

W celu aktywowania konta prosimy o przesłanie do nas kopii poniższych dokumentów:

- NIP

- REGON

- zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej lub KRS

Powyższe dokumenty prosimy wysłać mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ceny netto są widoczne dopiero po aktywacji konta. Zakupy na malis.pl mają charakter orientacyjny. Wymagają ustnego lub pisemnego potwierdzenia zamówienia przez pracownika firmy Malis.

3) Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów na magazynie.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany ( telefonicznie lub mailowo, o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji, wydłużenie czasu oczekiwania bądź anulowaniu całości zamówienia).

4) Czas realizacji zamówienia wynosi od 1-3 dni roboczych ( zastrzegamy sobie, że czas realizacji w wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć o czym Zamawiający zostanie poinformowany). W przypadku zamówień kontenerowych czas realizacji jest ustalany indywidualnie z klientem.


5) . Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowany przez firmę kurierską. (do 2 dni).

6) Sklep malis.pl pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, który jest ustalany indywidualnie z klientem w zalezności od wielkosci zamówienia.. W przypadku zamówienia powyżej 900 zł netto koszt przesłania towaru ponosi firma Malis.


7) Zamówienie można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Sklep malis.pl zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.


8) Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

9) Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia otrzyma on automatyczną odpowiedź z serwisu malis.pl potwierdzającą przyjęte zamówienie.

10) Sklep malis.pl w każdym przypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadnionych wątpliwości co do rzetelności takiego zamówienia.

11) W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia.

12) Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego malis.pl wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.

13) Sklep malis.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia.

14) Sklep malis.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzania.

15) Sklep malis.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez pocztę polską oraz inne firmy kurierskie.

16) Każda transakcja potwierdzona jest fakturą VAT.

17) Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem przy odbiorze towaru lub przelewem na konto ( przedpłata na konto lub według ustalonego wczesniej terminu płatności). Przedpłata odbywa się na podstawie faktury proforma . Fakturę proforma należy uregulować w ciągu 7 dni od daty jej wystawienia. W przeciwnym razie faktura zostanie anulowana, a zmówienie zwolnione z rezerwacji.

18) W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez malis.pl ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

19) Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

Protokół reklamacyjny jest dla nas niezbędnym i jedynym dokumentem, na podstawie którego uznajemy reklamacje dotyczącą uszkodzeń mechanicznych. Odbierając paczkę, należy w obecności kuriera sprawdzić czy towar nie uległ żadnym uszkodzeniom. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub zdekompletowania należy spisać z kurierem protokół ( drugi posiada kurier doręczający paczkę ). Protokół ten powinien zawierać dokładny opis uszkodzeń w towarze. Jeden z egzemplarzy kurier pozostawia Państwu. Jeżeli po odbiorze przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie nie dające się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze, należy niezwłocznie skontaktować się z kurierem, w celu ustalenia stanu przesyłki, nie później jednak niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki. Następnie należy jak najszybciej skontaktować się z nami i poinformować o problemach z zamówieniem.

20) W przypadku ewentualnych reklamacji należy skonsultować się z malis.pl za pośrednictwem poczty lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację, należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamowany.

21) Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie jest zniszczony lub w żaden sposób użytkowany. Malis.pl dokona zwrotu ceny produktu, koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne nie podlegają zwrotowi. Użytkownik dokonuje zwrotu na swój koszt.

23) W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego. Ustawy z dnia 02.03.200 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

24) Ochrona danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883/."

 

25) Dołożono wszelkich starań, aby opisy, dane techniczne, oraz ceny dostępnych w sklepie towarów były prawdziwe i aktualne. Sklep nie odpowiada jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez producenta, a także za niemożliwe do wcześniejszego wykrycia błędy oprogramowania mogące spowodować przekłamania w opisach i informacjach o artykule.

 

26) Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji.

 

27) Polityka Prywatności


Korzystając ze sklepu, czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy malis.pl lub prenumerując elektroniczny informator malis.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronach malis.pl

Malis.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób malis.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów / Użytkowników malis.pl.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, prosimy nie odwiedzać malis.pl i nie prenumerować informatora malis.pl.

Dane Osobowe
Na naszych stronach nie publikujemy żadnych Spisów Klientów, nie udostępniamy i tym bardziej nie sprzedajemy ich danych komukolwiek. Każdy nasz Klient samodzielnie i suwerennie decyduje komu, w jakiej formie i które swoje dane udostępnia. W takim samym stopniu dotyczy to wszelkich adresów e-mail i danych osób które nie będąc naszymi Klientami zamawiają prenumeratę naszego newslettera.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki prenumeracie naszego informatora, niezapowiedzianych wiadomości. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do malis.pl (np. zmiany, nowe oferty, promocje) komercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz wszelkie informacje handlowe.

Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontakowe podane są na stronach malis.pl lub w biuletynie malis.pl.

Uśmiech dziecka jest dla nas najważniejszy.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tym którzy potrzebują tego najbardziej.

 

Z przyjemnością informujemy również, że dla Klientów spoza terenu Polski wprowadziliśmy pełną możliwość zwrotu VAT bezpośrednio w naszej firmie.

Procedura uprościliśmy tak, żeby Klienci mieli jak najmniej pracy związanej ze zwrotem VAT.

Dla Klienta przygotowujemy komplet wszystkich dokumentów niezbędnych do odzyskania VAT-u. Po ostęplowaniu na granicy, wystarczy je lub oddać przy następnej okazji. Zwrot otrzymują Państwo w gotówce u nas na miejscu lub przelewem jeżeli dokumenty odsyłacie pocztą.

Nie pobieramy żadnej prowizji ani opłat za zwrot VAT. Otrzymują go Państwo w pełnej wysokości.

- Aby ułatwić Państwu wybór wprowadziliśmy  prezentacje produktów w 3D. Wszystkie produkty oznaczone tym znakiem   można zbliżać i obracać o 360st.


Dodatkowo w szczegółach produktu, który ma widok 3D, umieściliśmy duży znacznik:

Miło nam poinformować, że w dniu 13/02/2013 nasza firma otrzymała certyfikat "Standardy Obsługi Klienta".

 


Aby ułatwić Państwu wybór wprowadzamy filmowe prezentacje naszych produktów w serwisie Kliknij TUTAJ żeby zobaczyć prezentację naszych produktów. Cały czas dodajemy nowe.

Dodatkowo jeżeli wejdziesz w szczegóły konkretnego produktu, na jego stronie będziesz mógł zobaczyć filmik.

Filmy wideo pokazują więcej szczegółów, możesz dodatkowo przekonać się które elementy danego produktu są ruchome, jakie wydają dźwięki lub czy wyposażone są w elementy świetlne.

Mamy nadzieję, że taka prezentacja ułatwi Ci wybór konkretnych modeli, a to przełoży się na większe zadowolenie Twoje i Twoich Klientów!!

Dla Klientów, którzy zamówienia wolą składać w tej formie, niż przez     nasz system malis.pl (który jest mimo wszystko wg. mnie wygodniejszy do     zamawiania).

Możesz wygenerować plik excela z dowolną grupą produktów i przesłać do nas.


Pojawia się jako nowa pozycja w menu, poniżej oferty PDF.

Dla Klientów dla których nasza "kompaktowa" ma za małe zdjęcia.


W tym formacie na pewno widać więcej, ale należy pamiętać że oferta     będzie miała ok. 4x więcej stron niż wersja standardowa. Na jednej     stronie mieści się 6 produktów.

W miejscu gdzie generuje się ofertę PDF, pojawia się dodatkowy wybór     Male zdjęcia lub duże zdjęcia.