infolinia: (61) 610 17 53

Nasza firma jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem zabawek i artykułów dziecięcych marki własnej . Z roku na rok  zwiększamy ilość produktów dostępnych w naszej ofercie.

Współpracujemy z hurtowniami i sklepami w całym kraju. Naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny, korzystne rabaty, dostawę towaru oraz kontakt przedstawicieli handlowych.
Wszystkie dostępne produkty, które posiadamy w swojej ofercie można obejrzeć i zamówić na naszej platformie do zamówień internetowych B2B.


Przy stałej współpracy zamówione produkty dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem firm spedycyjnych. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów, miłą i wykwalifikowaną kadrę oraz przystępne ceny w zależności od ilości zamawianego towaru.

Dynamicznie dostosowujemy swoją ofertę do zmian zachodzących na rynku by w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Profesionalność i rzetelność naszej kadry pracowniczej gwarantuje sukces we wspólnych kontaktach biznesowych.

Jeśli są państwo zainteresowani naszą ofertą bądź współpracą, to prosimy o kontakt:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 607 246 013
Tel. 61 666 47 35